Nákupní košík

ZOBRAZIT KOŠÍK
Karel Pletzer: Českobudějovické fotoateliéry 1853-1929

KnihovnaE-shop publikacíMonografieHistorieKarel Pletzer: Českobudějovické fotoateliéry 1853-1929

Karel Pletzer: Českobudějovické fotoateliéry 1853-1929

Fotografické přílohy ze sbírek Jihočeského muzea v Českých Budějovicích.
Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích, 2001.
Brožž., 68 s., formát 210x210 mm.

Jihočeské muzeum má ve svých fondech početný soubor volných fotografií na kartonových podložkách, převážně z dílen místních fotografů, zhotovených v letech 1853-1929, a kolekci starých rodinných alb. Vybrané fotografie nejsou jen dokladem profesionálně zvládnutých dovedností fotografů a technických možností jejich tehdejších ateliérů. Jsou také svědectvím své doby a dílčím historickým pohledem do českobudějovické společnosti. Zařazeny byly také pohledy na fotoateliéry, pokud byly k dispozici, a též dochované portréty fotografů.

Už jste u nás nakupovali? Přihlašte se a nemusíte své údaje znovu vyplňovat.

Budete u nás nakupovat častěji? Zaregistrujte se.

REGISTRACE