Aktuality

Spolky a klubyEntomologický klubAktuality

Aktuality

Každé pondělí večer od 20 00 hodin, se neformálně schází jihočeští entomologové v restauraci Na Větrné, (za vchodem vlevo za výčepem u pivních tanků) PRACHATICKÁ 1206/2A, ČESKÉ BUDĚJOVICE 37005, na sídlišti Máj.

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

zasíláme Vám harmonogram schůzek na druhé pololetí roku 2017. Pokud nebude žádná změna další informace již rozesílány nebudou. Schůzky se konají v sobotu   od 9°° do 12°° hodin. Přednášky začínají v 10°° hodin.

27. 1. 2018  Pavel Žahour, Petr Kučera: Brouci  jihozápadního Bulharska.

24. 2. 2018  Matějíček J., Boháč J.: Nové nálezy drabčíkovitých Pakistánu.

V této době je v muzeu výstava orchidejí (16.2.-25.2.)  a výstava Hmyzu v obrazech J, Kobyláka (16.2. -31.5.).

SCHŮZKY SE KONAJÍ V BUDOVĚ JIHOČESKÉHO MUZEA V Č. BUDĚJOVICÍCH. VCHOD DO MUZEA JE OD SENOVÁŽNÉHO NÁMĚSTÍ . (č. tel.775 250 653).

Děkuji. Těšíme se na Vaši účast.

Za Jihočeskou pobočku Čes. spol. entomol. a Entomologický klub JčM

Doc. Dr. Jaroslav Boháč DrSc.

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

27. 1. 2018  Pavel Žahour, Petr Kučera: Brouci  jihozápadního Bulharska.

24. 2. 2018  Matějíček J., Boháč J.: Nové nálezy drabčíkovitých Pakistánu.

Děkuji. Těšíme se na Vaši účast.

Za Jihočeskou pobočku Čes. spol. entomol. a Entomologický klub JčM

Doc. Dr. Jaroslav Boháč DrSc.