Exkurze - Údolím Rachačky k Vltavě a zpět do Kočína

Spolky a klubyJihočeská pobočka České botanické společnostiExkurze a přednáškyExkurze - Údolím Rachačky k Vltavě a zpět do Kočína

Exkurze - Údolím Rachačky k Vltavě a zpět do Kočína

Datum konání:
18.4.2015

Odjezd autobusem v 9:50 z Českých Budějovic do zastávky Olešník, Chlumec, Třešňovka (příjezd 10:25). Zpět do Českých Budějovic autobusem ze zastávky Temelín, Kočín, rozcestí v 16:39 (příjezd 17:15). Svačinu, terénní obuv a dozimetr s sebou. Vedou P. a M. Lepší. Exkurze je pořádána ve spolupráci s jihočeskou pobočkou České botanické společnosti.

Jihočeská pobočka České botanické společnosti
18.4.2015

Živý betlém v muzeu aktuálně

Živý betlém v muzeu