Mgr. Eva Kordová: V práci a vědění jest naše spasení aneb Co ještě nebylo řečeno a co vás ještě zajímá

Datum konání:
22.1.2019 17:00

Místo konání:
Historická budova Jihočeského muzea v Českých Budějovicích, Dukelská 1

150. výročí založení významné českobudějovické instituce Gymnázia J. V. Jirsíka si zaslouží velkou pozornost. Proto byla i do Národopisného sdružení pozvána osobnost nadmíru povolaná, aby se podělila o informace a vzpomínky vážící se k historii prvního českého gymnázia v Českých Budějovicích. Čtěte dále...

Akce se koná v úterý 22. ledna 2019 od 17:00 hodin v přednáškovém sále Jihočeského muzea v přízemí (Dukelská 1, 370 51 České Budějovice, vchod ze Senovážného náměstí). Všichni zájemci jsou srdečně zváni!

16.1.2019