100 let Jihočeského divadla - Kabinet zázraků

VzděláváníAktuální nabídkaZákladní školy100 let Jihočeského divadla - Kabinet zázraků

Připravujeme

Program doprovázející od 1. 6. do 31. 10. výstavu, která přiblíží nejdůležitější milníky v rámci výročí 100 let historie Jihočeského divadla, 200 let jeho budovy, 70 let Malého divadla a 60 let samostatných souborů opery a baletu.

Edukační program s pracovními listy připravený ve spolupráci s pracovníky Jihočeského divadla k výstavě 100. výročí vzniku Jihočeského divadla. Náhled do historie divadla a jeho souborů doplní interaktivní ukázky divadelních profesí. Určeno zejména pro I. a II. stupeň ZŠ.

Odborný pracovník: Mgr. Lukáš Faktor, Mgr. Hana Hojerová, Mgr. Andrea Mašková, Miroslava Sloupová
Vzdělávací oblast: Umění a kultura
Začátky programů: dle otevírací doby muzea
Celková délka programu: 60 minut
Cena: 30 Kč/osoba (pedagogický doprovod zdarma)
Objednávka edukačního programu: ZDE

Výtvarné potřeby pro edukační činnost dodává společnost KOH-I-NOOR HARDTMUTH, a.s., která je výhradním dodavatelem pro Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích.

FaktorL
14.5.2019

Dnes (Pondělí)

Zítra (Úterý)