VzděláváníEdukační oddělení Jihočeského muzeaUdálo se"Dernisáž výtvarních dílek z edukačního programu Dimitrije Kadrnožky"

"Dernisáž výtvarních dílek z edukačního programu Dimitrije Kadrnožky"

Dne 21.11.2014 Jihočeské muzeum uspořádalo výstavu výtvarných dílek z edukačního programu "Co neznám, to nemaluji".

Výstavu dílek všech tříd, které se účastnily edukačního programu, vystavilo Jihočeské muzeum při slavnostní dernisáži. Dernisáže se účastnila i náměstkyně Jihočeského muzea paní PhDr. Nora Jelínková.

Výtvarné potřeby dodala společnost KOH-I-NOOR HARDTMUTH, a.s., která je výhradním dodavatelem výtvarných potřeb pro edukační činnost v Jihočeském muzeu.

Edukační pracoviště + Centrum interaktivního vzdělávání
Událo se