VzděláváníEdukační oddělení Jihočeského muzeaUdálo se"Dny otevřených dveří Jihočeského muzea"

"Dny otevřených dveří Jihočeského muzea"

O víkendu 17. - 18. května 2014 proběhla akce "Dny otevřených dveří Jihočeského muzea". Při této přiležitosti si návštěvníci mohli prohlédnout budoucí edukační prostory Jihočeského muzea.

V rámci edukačních aktivit proběhlo skládání puzzle s vyobrazením Jana Žižky, vozové hradby, poboček Jihočeského muzea a puzzle zvířat. Dále si účastníci mohli vybarvit obrázky budovy Jihočeského muzea nebo archeologické vázy. Své výtvory si pak mohli odnést domů. V sále také probíhla na velkoplošné obrazovce prezentace činnosti centra.

Edukační pracoviště + Centrum interaktivního vzdělávání
Událo se