VzděláváníEdukační oddělení Jihočeského muzeaUdálo se"Předání cen od společnosti Piatnik"

"Předání cen od společnosti Piatnik"

nepřehlédněte

Dne 24. června 2015 v 11.00 hod. proběhlo slavnostní předání cen první části soutěže z edukačního programu Středověk - doba, ve které žil Mistr Jan Hus.

Slavnostního předání se účastnil zástupce firmy PIATNIK PRAHA s.r.o (výhradní dodavatel Playmobilu pro ČR) paní Mgr. Štěpánka Zoubková, která přivezla pro výherce balíčky didaktických her.

Výherci se stali:

• ZŠ Máj II - 7.A
  • ZŠ Matice Školské - školní družina
  • Městská charita České Budějovice

Všem výhercům gratulujeme!

Fotografie výherců zleva: ZŠ Matice Školské - školní družina, ZŠ Máj II - 7. A, Městská charita České Budějovice

A co bude dál...?

Výstavu Jan Hus a Kostnický koncil spolu s edukačním programem je možné v Jihočeském muzeu shlédnout do konce tohoto roku. Probíhajících soutěží k výstavě se mohou návštěvníci účastnit i o letošních prázdninách nebo v průběhu školního roku 2015/2016.

Přijďte tedy i o prázdninách do muzea, vyplňte ve výstavě hrací kartu a soutěžte s námi o lístky do FunParku v Zirndorfu pro celou rodinu!

Edukační pracoviště + Centrum interaktivního vzdělávání
Událo se
24.6.2015

Dnes (Pátek)