Předání ceny II. kola soutěže

VzděláváníEdukační oddělení Jihočeského muzeaUdálo sePředání ceny II. kola soutěže

Předání ceny II. kola soutěže

Dne 1. března 2016 proběhlo slavnostní předání ceny II. kola soutěže o volné vstupenky do Playmobil FunParku. Cenu výherci předala náměstkyně ředitele Jihočeského muzea PhDr. Nora Jelínková.

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích ve spolupráci s firmou  Piatnik Praha s.r.o., připravilo pro návštěvníky výstavy „Mistr Jan Hus a Kostnický koncil“ soutěž nejen pro školy, které se účastní edukačního programu „Středověk - doba, ve které žil Mistr Jan Hus“ ale i pro rodiny s dětmi, které výstavu navštíví a úspěšně vyplní samoobslužný pracovní list.

První kolo slosování proběhlo na konci září tohoto roku. Firma Piatnik Praha s.r.o., která je výhradním distributorem značky Playmobil pro Českou a Slovenskou republiku, věnovala výherkyni volné vstupenky do FunParku v Zirndorfu pro celou rodinu.

Dne 1. března 2016 proběhlo slavnostní předání cen. Cenu výherci předala náměstkyně ředitele Jihočeského muzea PhDr. Nora Jelínková.

Výherci Davidu Čechovi gratulujeme.

Edukační pracoviště + Centrum interaktivního vzdělávání
Událo se