VzděláváníEdukační oddělení Jihočeského muzeaUdálo se"Strážní domky a drážní strážníci"

"Strážní domky a drážní strážníci"

Dne 15. května 2014 se uskutečnila komentovaná prohlídka nové expozice „Strážní domky a drážní strážníci“ v Muzeu Koněspřežky.

Komentované prohlídky se zúčastnilo 20 členů Klubu Aktiv. Po prohlídce expozice jsme pokračovali procházkou směrem k centru města, po bývalé trase kolejí až k Nisslovu domu. Zde sídla kancelář železniční společnosti, pokladna a nástupiště pro osobní přepravu či manipulační kolej Koněspřežky. Komentovanou prohlídku s následnou procházkou městem vedla muzejní pedagožka Jitka Pešková.

Edukační pracoviště + Centrum interaktivního vzdělávání
Událo se