VzděláváníEdukační oddělení Jihočeského muzeaUdálo se"Výstava hub s edukačním programem"

"Výstava hub s edukačním programem"

Ve dnech 22.9. - 25.9. 2014 se uskutečnila výstava hub. Druhým rokem byla spojena s edukačním programem.

V rámci edukační činnosti si účastnici prošli výstavu hub s mykologem, vyplnili pracovní listy a tvořili ve výtvarné dílně s muzejním pedagogem. Programem prošlo celkem cca 643 dětí a studentů. Věková skupina byla od MŠ až po střední školy. Dalších 200 žáků a studentů si výstavu prošli samostatně s připraveným pracovním listem. Při programu proběhla i evaluace, jejiž výsledky jsou důležité pro zkvalitňování programů pro další rok. Výtvarné potřeby dodala společnost KOH-I-NOOR HARDTMUTH, a.s., která je výhradním dodavatelem výtvarných potřeb pro edukační činnost v Jihočeském muzeu.

Programu se účastnily děti se sociálním i zdravotním znevýhodněním. Dva programy byly připraveny též speciálně pro centrum Arpida.

Věříme, že se Vám výstava hub líbila.

Edukační pracoviště + Centrum interaktivního vzdělávání
Událo se