VzděláváníUdálo se"Strážní domky a drážní strážníci"

"Strážní domky a drážní strážníci"

Dne 15. května 2014 se uskutečnila komentovaná prohlídka nové expozice „Strážní domky a drážní strážníci“ v Muzeu Koněspřežky.

Komentované prohlídky se zúčastnilo 20 členů Klubu Aktiv. Po prohlídce expozice jsme pokračovali procházkou směrem k centru města, po bývalé trase kolejí až k Nisslovu domu. Zde sídla kancelář železniční společnosti, pokladna a nástupiště pro osobní přepravu či manipulační kolej Koněspřežky. Komentovanou prohlídku s následnou procházkou městem vedla muzejní pedagožka Jitka Pešková.

Edukační pracoviště + Centrum interaktivního vzdělávání
Událo se
19.5.2014

Dnes (Středa)

Zítra (Čtvrtek)

11.2.2019

PhDr. Anna Stodolová - Kudy z bludného kruhu násilí?

Historická budova Jihočeského muzea v Českých Budějovicích, Dukelská 1
15.2.2019

Tradiční výstava orchidejí, bromélií, sukulentů, jiných exotických rostlin a hmyzu

Historická budova Jihočeského muzea v Českých Budějovicích, Dukelská 1