Svět orchidejí a sukulentů 2019

VzděláváníUdálo seSvět orchidejí a sukulentů 2019

Svět orchidejí a sukulentů 2019

Edukační program k tradiční výstavě orchidejí, bromélií, sukulentů, jiných exotických rostlin a hmyzu, která probíhala od 15. do 24. února 2019.

Stálí i noví návštěvníci se mohli v předjarním období již po sedmnácté potěšit různobarevnými květy orchidejí, bromélií, visícími tilandsiemi a také vzrostlými kaktusy. Tento přírodní zážitek doplnil zpěv papoušků a ukázky exotických zvířat v teráriích. Součástí výstavy byl edukační program Svět orchidejí, pro který jsme připravili pomocí lisovacího přístroje Big Shot a jeho příslušenství potřebný materiál.

Žáci dostali vyřezané barevné květy, stonky a listy a z nich si sestavili květinu. Nalepili ji na tvrdý bílý papír přeložený do tvaru malého sešitu, a tak si vyrobili přání pro svého blízkého. Poté už stačilo dovnitř napsat věnování.

Na edukační program přišlo 397 žáků se svými účiteli.

Andrea Mašková
Událo se
11.3.2019

Diskuse