Velkopáteční nitky jsou připraveny k vyzvednutí od 12. května 2020 na recepci Jihočeského muzea

Předení tradičních „ Velkopátečních nitek“ , na které návštěvníci určitě čekali, se v letošním roce v Jihočeském muzeu nemohlo konat v podobě, na kterou jsme všichni zvyklí.

Ale díky ochotě našich přadlen bylo na Velký pátek napředeno a nitky budou k dispozici k převzetí po ukončení nouzového režimu a opětovném zpřístupnění Jihočeského muzea.

Doufáme, že nitka upředená na Velký pátek , i když dodaná opožděně,  příznivce a přátele českobudějovického muzea potěší.

Velkopáteční  nitky budou k dispozici k vyzvednutí od úterý 12. května ve foyer Jihočeského muzea.

Martin Dvořák
16.4.2020

Dnes (Čtvrtek)

Zítra (Pátek)