Program pro znevýhodněné návštěvníky Facebook Twitter Instagram

Archeoskanzen Trocnov se prezentoval na 57. ročníku MFF v Karlových Varech

aktuálně

Na začátku července zástupci Jihočeské centrály cestovního ruchu reprezentovali Jihočeskou filmovou kancelář na 57. ročníku prestižního Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Velmi nás těší, že na setkání s předními profesionály filmového průmyslu byl představen i Archeoskanzen Trocnov.

"Během setkání v rámci Industry Day jsme se zaměřili na prezentaci našeho portfolia filmových lokací a regionálních benefitů, které může Jihočeský kraj nabídnout. Mezi zmíněné lokace patřily Letiště České Budějovice, Archeoskanzen Trocnov, stará vodárna v Písku, Zámek Orlík a jiné. Také jsme zmínili náš individuální dotační program. Získali jsme spoustu cenných kontaktů a nyní se těšíme na budoucí úspěšnou spolupráci," sdělili zástupci Jihočeské centrály cestovního ruchu a Jihočeské filmové kanceláře.

Kontaktní osoba:
Tomáš Svoboda
sekce:
Aktuálně
Datum zveřejnění:
14.7.2023

Sdílet na FacebookSdílet na TwitterSdílet na LinkedInPoslat odkaz emailemVytisknout tuto stránku

Dnes (Neděle)

Dopoledne Zavřeno
Odpoledne Zavřeno

Zítra (Pondělí)

zavřeno

Celá otevírací doba

Jak se k nám dostanete?

Kalendář akcí

 

Pobočky

Historická budova Jihočeského muzea Historická budova Jihočeského muzea Muzeum koněspřežky Muzeum koněspřežky Tvrz Žumberk u Nových Hradů Tvrz Žumberk u Nových Hradů Památník Jana Žižky z Trocnova Památník Jana Žižky z Trocnova