Svět orchidejí a sukulentů 2020

VzděláváníAktuální nabídkaSvět orchidejí a sukulentů 2020

Svět orchidejí a sukulentů 2020

Edukační program

Již tradiční výstavu orchidejí, bromélií a jiných exotických rostlin a hmyzu můžete navštívit v termínu od 14. 2. do 23. 2. 2020 denně od 9:00 do 17:30 hodin. Součástí výstavy je již tradiční edukační program pro MŠ, ZŠ a SŠ.

Výstavu orchidejí, bromélií a jiných exotických rostlin a hmyzu doplňuje edukační program pro MŠ, ZŠ a SŠ, který Vás provede světem tropů a subtropů. Dozvíte se zajímavosti ze života fauny a zejména flóry a v rámci programu vyzkoušíme i vaší zručnost a výtvarné nadání.

Dne 18.2.2020 od 16 do 18 hodin pořádá Jihočeské muzeum ve spolupráci se SOŠ veterinární, mechanizační a zahradnickou a Jazykovou školu s právem státní jazykové zkoušky květinový workshop v přednáškovém sále č. 114 v přízemí hlavní budovy muzea. Během workshopu, který povede zkušená lektorka, si každý účastník vytvoří orchidejové aranžmá se zdobeným květináčem a květinový náramek. Účast na workshopu je nutné si předem rezervovat nejpozději do pátku 7. února 2020 na recepci Jihočeského muzea, kde nahlásíte jméno a uhradíte kurzovné, které činí 350 Kč.

Odborný pracovník: Mgr. Lukáš Faktor, Mgr. Hana Hojerová, Mgr. Andrea Mašková, Miroslava Sloupová
Vzdělávací oblast: Člověk a příroda
Začátky programů: dle otevírací doby muzea
Celková délka programu: 60 minut
Cena: 30 Kč/osoba (pedagogický doprovod zdarma)
Objednávka edukačního programu: ZDE

Výtvarné potřeby pro edukační činnost dodává společnost KOH-I-NOOR HARDTMUTH, a.s., která je výhradním dodavatelem pro Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích.

Dnes (Neděle)

Zítra (Pondělí)