Předání ceny I. kola soutěže

VzděláváníUdálo sePředání ceny I. kola soutěže

Předání ceny I. kola soutěže

Dne 23. října 2015 proběhlo slavnostní předání ceny I. kola soutěže o volné vstupenky do Playmobil FunParku. Cenu výherkyni předala náměstkyně ředitele Jihočeského muzea PhDr. Nora Jelínková.

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích ve spolupráci s firmou  Piatnik Praha s.r.o., připravilo pro návštěvníky výstavy „Mistr Jan Hus a Kostnický koncil“ soutěž nejen pro školy, které se účastní edukačního programu „Středověk - doba, ve které žil Mistr Jan Hus“ ale i pro rodiny s dětmi, které výstavu navštíví a úspěšně vyplní samoobslužný pracovní list.


První kolo slosování proběhlo na konci září tohoto roku. Firma Piatnik Praha s.r.o., která je výhradním distributorem značky Playmobil pro Českou a Slovenskou republiku, věnovala výherkyni volné vstupenky do FunParku v Zirndorfu pro celou rodinu.

Dne 23. října 2015 proběhlo slavnostní předání cen. Cenu výherkyni předala náměstkyně ředitele Jihočeského muzea PhDr. Nora Jelínková.

Výherkyni Míše Loubalové gratulujeme.


   

Soutěž pro rodiny s dětmi má dvě kola. Druhé kolo slosování výherců proběhne na začátku ledna 2016. Firma Piatnik Praha s.r.o., věnuje výherci opět volné vstupenky do Playmobil FunParku v Zirndorfu pro celou rodinu.

Přijďte do muzea, vyplňte ve výstavě hrací kartu a soutěžte s námi o vstupenky do FunParku v Zirndorfu pro celou rodinu!

 

Výtvarné potřeby dodala společnost KOH-I-NOOR HARDTMUTH, a.s., která je výhradním dodavatelem pro edukační činnost v Jihočeském muzeu.

 

Kontaktní osoba:
Edukační pracoviště + Centrum interaktivního vzdělávání
sekce:
Událo se
Datum zveřejnění:
24.10.2015

Sdílet na FacebookSdílet na Google+Sdílet na TwitterSdílet na LinkedInPoslat odkaz emailemVytisknout tuto stránku

Otevírací
doba
Vstupné

Dnes (Neděle)

Dopoledne Zavřeno
Odpoledne Zavřeno

Zítra (Pondělí)

zavřeno

Celá otevírací doba

Kalendář akcí