Na stopě tajemství - odhalte tajemství uprostřed města s mobilem v ruce

Novinka

Zažijte procházku Českými Budějovicemi jinak a odhalte záhadu ztraceného Šalamounova chrámu za pomoci svého mobilního telefonu. Interaktivní hra je určena na doma i na cesty, pro jednotlivce, rodiny s dětmi, ale i pro všechny milovníky dobrodružství bez ohledu na věk. Stačí mobilem naskenovat QR kód z plakátu (najdete ho v pokračování článku) a zadat slevový kód. Ihned po zaplacení dostanete e-mailem vstupenku s proklikem na spuštění epizody. Cena: 290 Kč (pro 2 osoby - 2 mobily).

Podmínkou účasti ve hře je vlastnit smartphone a disponovat mobilními daty. Hra je uživatelsky přívětivá. Průměrná délka trvání hry: půldenní dobrodružství. Jazyk: čeština. Žánr: City Trail s příběhem a skutečným tajemstvím! Vyražte do ulic za unikátní zábavou. Všem na očích, přitom dokonale skryto zrakům. Záhady a dobrodružství v jednom. Cesty jsou bezbariérové.

Více informací o hře i vstupenky najdete ZDE nebo kontaktujte organizátory hry (office@tutm.city / +420 776 641 704).

TUTM.CITY
3.5.2022

Dnes (Pondělí)

Zítra (Úterý)