Nový podcast - Vánoce za dob našich předků

Podcast

Jak už mnozí z vás víte, letos jsme spustili novinku v podobě pravidelných podcastů. Další díl se věnuje adventu dob minulých a přibližuje první část probíhající vánoční výstavy.

Hostem Hany Soukupové je tentokrát Václav Holas - etnograf Jihočeského muzea a autor výstavy Andělský zpěv slyšeli, do Betléma běželi... .

Podcast si lze pustit u nás na webu v sekci Virtuálně do muzea / Podcasty, kde najdete i starší díly a poslouchat můžete i na platformách Spotify, Apple podcasty, Google podcasty nebo na Soundcloudu. Stačí vyhledat Podcasty Jihočeského muzea.

Tomáš Svoboda
1.12.2022

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek