Výstava k 30. výročí založení české pobočky ADRA

Výstava

Humanitární a rozvojová organizace ADRA Vás srdečně zve na putovní výstavu k příležitosti třicátého výročí založení české pobočky této organizace. Na fotografiích známých i neznámých fotografů se ohlédnete za historií jejich pomoci.

Na 12 velkoplošných panelech se můžete seznámit s oblastmi, ve kterých ADRA pomáhala a pomáhá dosud, od humanitární pomoci, přes vzdělávání až po dobrovolnictví. Součástí jsou také příběhy a citace příjemců pomoci, jejichž životů se organizace ADRA v posledních třiceti letech dotkla.

Výstava se koná od 28. 2. do 26. 3. 2023 na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích.

21.2.2023

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek

Dnes (Pátek)