Program pro znevýhodněné návštěvníky Facebook Twitter Instagram

Mezinárodní den památek (vstup zdarma)

Datum konání:
12.6.2021

Místo konání:
České Budějovice

Statutární město České Budějovice, portály inBudejovice.cz a CBsystem.cz vás zvou společně s Agenturou Kultur-Kontakt Miroslava Mareše na další ročník Mezinárodního dne památek, který se koná v sobotu 12. června na několika místech v Českých Budějovicích, včetně hl. budovy Jihočeského muzea. Letos se můžete těšit na téma "Cechy a řemesla královského města České Budějovice napříč staletími".

Aktuální informace a kompletní program akce najdete na adrese www.kultur-kontakt.czwww.inbudejovice.cz nebo v Turistickém informačním centru na náměstí Přemysla Otakara II., Tel. 386 801 413.
 
 

PROGRAM V JIHOČESKÉM MUZEU (Dukelská 1)

EXPOZICE A VÝSTAVY (Vstup na všechny expozice a výstavy zdarma.)
 
PŘEDNÁŠKY (Vstup pouze s platnou vstupenkou. Bezplatné vstupenky lze rezervovat na www.cbsystem.cz. Vyzvednout je lze pouze v Turistickém informačním centru na nám. Přemysla Otakara II. čp. 2. České Budějovice.)
  • „Českobudějovické fotoateliéry“ – Milan Binder (Délka 60 minut. Kapacita 45 osob. Začátek v 9:00 hod. Barokní sál Jihočeského muzea. Sraz před Jihočeským muzeem.)
  • „Českobudějovické zvony rodiny Pernerů“ – Ing. Jiří Fošum (Délka 60 minut. Kapacita 45 osob. Začátek v 15:00 hod. Barokní sál Jihočeského muzea. Sraz před Jihočeským muzeem.)

Z důvodu nařízení Vlády ČR prosíme o dodržování protiepidemických opatření – dodržujte rozestupy a mějte po celou dobu nasazený respirátor.

Vstup na skupinovou akci (přednáška, vycházka, skupinová prohlídka) je povolený pouze po předložení:
- potvrzení o očkování – minimálně 21 dní po 1. dávce
- potvrzení o prodělání nemoci covid-19 max. před 180 dny
- antigenního testu ne starší než 72 hod nebo PCR testu ne starší než 7 dní, u dětí do 6 let se testování nevyžaduje, popřípadě čestné prohlášení o testování ve škole
Kontaktní osoba:
Tomáš Svoboda
Datum zveřejnění:
4.6.2021

Sdílet na FacebookSdílet na TwitterSdílet na LinkedInPoslat odkaz emailemVytisknout tuto stránku

Dnes (Středa)

Dopoledne 9.00 - 12.00
Odpoledne 12.00 - 17.30

Zítra (Čtvrtek)

9.00 - 12.00
12.00 - 17.30

Celá otevírací doba

Kalendář akcí

Nejbližší akce

1.12.2023

Adventní čas v Jihočeském muzeu

Hlavní budova Jihočeského muzea (Dukelská 1, 370 01 České Budějovice)
 

Pobočky

Historická budova Jihočeského muzea Historická budova Jihočeského muzea Muzeum koněspřežky Muzeum koněspřežky Tvrz Žumberk u Nových Hradů Tvrz Žumberk u Nových Hradů Památník Jana Žižky z Trocnova Památník Jana Žižky z Trocnova