Program pro znevýhodněné návštěvníky Facebook Twitter Instagram

Skryté příběhy - letní soutěž o týdenní vlakovou jízdenku

Soutěž
Datum konání:
od: 8.6.2022
do: 10.7.2022

Místo konání:
Muzeum koněspřežky (Mánesova 10, České Budějovice)

Vydejte se na úplně první trasu Skrytých příběhů v Českých Budějovicích, ve které pomůžete Františku Antonínu Gerstnerovi se stavbou první koněspřežné železnice na evropském kontinentě a vyhrajte týdenní vlakovou jízdenku pro celou rodinu!


O hře Skryté příběhy

Jedná se o mobilní geolokační hru pro zvídavé děti a hravé rodiče, díky které poznáte nejen nová zajímavá místa, ale navíc můžete cestovat v čase a udělat každý rodinný výlet neobyčejným dobrodružstvím. Stáhněte si zdarma aplikaci do chytrého telefonu s OS Android nebo iOS a vydejte se ven za prvním dobrodružstvím! Balíček dat s trasou si můžete stáhnout doma na wifi a tak při hře nepotřebujete mobilní data.

Popis trasy

Trasa začíná nedaleko centra u Obchodní akademie a vede k Lannově loděnici u Vltavy, aby se pak vrátila do romantických uliček u náměstí Přemysla Otakara II. a dovedla vás k Solné bráně. Nakonec vás trasa zavede přes park Háječek až na ulici příznačně nazvanou F. A. Gerstnera a poté k bývalé stanici koněspřežné dráhy, kde je dnes Muzeum koněspřežky - pobočka Jihočeského muzea v Českých Budějovicích. Jde o procházku za poznáním v délce 2,7 km, kterou byste měli i s plněním 6 úkolů zvládnout za jednu hodinku. 

Více informací o trase naleznete zde!

Soutěž

  • Na poslední zastávce trasy naleznete QR kód, přes který se dostanete k on-line kvízu. V případě, že odpovíte správně na všechny kvízové otázky, tak budete zařazeni do slosování o týdenní vlakovou jízdenku pro celou rodinu (max. 4 jízdenky). 
  • Soutěž probíhá od středy 8. 6. 2022 do neděle 10. 7. 2022. 
  • V pondělí 11. 7. 2022 bude vylosován ze všech správně vyplněných soutěžních kvízů jeden výherce, který bude zveřejněn na webových stránkách EUROPE DIRECT a na sociálních sítích
  • Výherce bude kontaktován prostřednictvím e-mailu. 

Pravidla soutěže - najdete je zde.

 
Přejeme Vám hodně štěstí a hlavně příjemnou zábavu!
 
Kontaktní osoba:
Tomáš Svoboda
Datum zveřejnění:
7.6.2022

Sdílet na FacebookSdílet na TwitterSdílet na LinkedInPoslat odkaz emailemVytisknout tuto stránku

Dnes (Pondělí)

Dopoledne Zavřeno
Odpoledne Zavřeno

Zítra (Úterý)

9.00 - 12.00
12.00 - 17.30

Celá otevírací doba

Kalendář akcí

Nejbližší akce

16.4.2024

Obraz Jana Žižky v jihočeských pověstech (Jan Šimánek)

Hlavní budova Jihočeského muzea (Dukelská 1, 370 01 České Budějovice)
20.4.2024

Mezinárodní den památek 2024

České Budějovice
 

Pobočky

Historická budova Jihočeského muzea Historická budova Jihočeského muzea Muzeum koněspřežky Muzeum koněspřežky Tvrz Žumberk u Nových Hradů Tvrz Žumberk u Nových Hradů Památník Jana Žižky z Trocnova Památník Jana Žižky z Trocnova