Pojď ven s holubem Emilem

VzděláváníAktuální nabídkaOstatní skupinyPojď ven s holubem Emilem

Pojď ven s holubem Emilem

Vycházka

Venkovní varianta edukačního programu Město České Budějovice v proměnách času.

Vhodná pro všechny věkové skupiny. Přijďte poznat známé českobudějovické stavby zábavnou formou.  Začátek programu je na náměstí Přemysla Otakara II. u kašny. Každý účastník obdrží pracovní list pro doplnění nejdůležitějších informací. Program zakončíme v historické budově Jihočeského muzea, kde si ve výstavě České Budějovice v proměnách času pomocí modelů daných staveb vše potřebné zopakujeme.

Odborný pracovník: Mgr. Lukáš Faktor, Mgr. Lucie Líkařová, Mgr. Andrea Mašková, Miroslava Sloupová
Vzdělávací oblast: Člověk a společnost
Začátky programů: dle otevírací doby muzea
Celková délka programu: 90 minut
Cena: 30 Kč/osoba (pedagogický doprovod zdarma)
Objednávka edukačního programu: ZDE

Výtvarné potřeby pro edukační činnost dodává společnost KOH-I-NOOR HARDTMUTH, a.s., která je výhradním dodavatelem pro Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích.

FaktorL
23.3.2018

Dnes (Pondělí)

Zítra (Úterý)