Program pro znevýhodněné návštěvníky Facebook Twitter Instagram

Nový podcast - Umění černé Afriky

Podcast

Jak vznikl projekt soukromé ZOO Dvorec u Borovan manželů Ambrožových? Dá se odchovat 60 mláďat kočkovitých šelem? Kdo je Kristián? K čemu slouží africké rituální masky, sošky nebo fetiše? Jak se dorozumět s místními africkými kmeny? Jak se řeší v těchto rodinách nevěry nebo krádeže? A víte, že etnické skupiny pygmejů se dorůstají průměrné výšky pouhých 150 centimetrů? Poslechněte si nový podcast k probíhající výstavě Umění černé Afriky.


Podcast s manželi Ambrožovými, který natočila Hana Soukupová, si můžete poslechnout v sekci Virtuálně do muzea | Podcasty nebo na platformách Spotify, Apple podcasty nebo Google podcasty. Hledejte a odebírejte "Podcasty Jihočeského muzea". Více informací o výstavě Umění černé Afriky, kterou můžete navštívit až do 1. 1. 2024, najdete zde.

Kontaktní osoba:
Tomáš Svoboda
sekce:
Aktuálně
Datum zveřejnění:
11.5.2023

Sdílet na FacebookSdílet na TwitterSdílet na LinkedInPoslat odkaz emailemVytisknout tuto stránku

Dnes (Čtvrtek)

Dopoledne 9.00 - 12.00
Odpoledne 12.00 - 17.30

Zítra (Pátek)

9.00 - 12.00
12.00 - 17.30

Celá otevírací doba

Kalendář akcí

Nejbližší akce

9.10.2023

Výstava hub (KONÁNÍ POTVRZENO!)

Hlavní budova Jihočeského muzea (Dukelská 1, 370 01 České Budějovice)
 

Pobočky

Historická budova Jihočeského muzea Historická budova Jihočeského muzea Muzeum koněspřežky Muzeum koněspřežky Tvrz Žumberk u Nových Hradů Tvrz Žumberk u Nových Hradů Památník Jana Žižky z Trocnova Památník Jana Žižky z Trocnova