Program pro znevýhodněné návštěvníky Facebook Twitter Instagram

Nový podcast - Umění černé Afriky

Podcast

Jak vznikl projekt soukromé ZOO Dvorec u Borovan manželů Ambrožových? Dá se odchovat 60 mláďat kočkovitých šelem? Kdo je Kristián? K čemu slouží africké rituální masky, sošky nebo fetiše? Jak se dorozumět s místními africkými kmeny? Jak se řeší v těchto rodinách nevěry nebo krádeže? A víte, že etnické skupiny pygmejů se dorůstají průměrné výšky pouhých 150 centimetrů? Poslechněte si nový podcast k probíhající výstavě Umění černé Afriky.


Podcast s manželi Ambrožovými, který natočila Hana Soukupová, si můžete poslechnout v sekci Virtuálně do muzea | Podcasty nebo na platformách Spotify, Apple podcasty nebo Google podcasty. Hledejte a odebírejte "Podcasty Jihočeského muzea". Více informací o výstavě Umění černé Afriky, kterou můžete navštívit až do 1. 1. 2024, najdete zde.

Kontaktní osoba:
Tomáš Svoboda
sekce:
Aktuálně
Datum zveřejnění:
11.5.2023

Sdílet na FacebookSdílet na TwitterSdílet na LinkedInPoslat odkaz emailemVytisknout tuto stránku

Dnes (Neděle)

Dopoledne 9.00 - 12.00
Odpoledne 12.00 - 17.30

Zítra (Pondělí 26. 2. - otevřena jen výstava orchidejí a výstava Tatra)

9.00 - 12.00
12.00 - 17.30

Celá otevírací doba

Kalendář akcí

 

Pobočky

Historická budova Jihočeského muzea Historická budova Jihočeského muzea Muzeum koněspřežky Muzeum koněspřežky Tvrz Žumberk u Nových Hradů Tvrz Žumberk u Nových Hradů Památník Jana Žižky z Trocnova Památník Jana Žižky z Trocnova