Trocnovské divadelní slavnosti - Na správné adrese (M. Camoletti)

Datum konání:
18.6.2021 20:00

Místo konání:
Památník Jana Žižky z Trocnova (Trocnov, 373 12 Borovany)

Jihočeské muzeum a Divadelní spolek J. K. Tyl České Budějovice Vás srdečně zvou na Trocnovské divadelní slavnosti, které se konají od 28. května do 19. září 2021 v areálu Památníku Jana Žižky z Trocnova. Během celého léta můžete zhlédnout pod širým nebem celkem sedm divadelních představení pro děti i dospělé. V pátek 18. června od 20:00 hodin se koná představení "Na správné adrese".

PLAKÁT S PROGRAMEM KE STAŽENÍ

VŠECHNA PŘEDSTAVENÍ

KONÁNÍ AKCÍ SE ŘÍDÍ AKTUÁLNÍMI OPATŘENÍMI VLÁDY ČR. KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK (POKUD NENÍ URČENO JINAK) MUSÍ SPLNIT PODMÍNKY PRO ÚČAST NA AKCI - TZV. ONT (OČKOVÁNÍ, PRODĚLANÁ NEMOC, TESTOVÁNÍ A OCHRANA DÝCHACÍCH CEST). OPATŘENÍ V CELÉM ZNĚNÍ ZDE.

Co se stane, když se čtyři spolubydlící nezávisle na sobě rozhodnou radikálně změnit život a všechny si, bez vědomí ostatních, podají inzerát, se dozvíte v komedii plné vtipných situací a nečekaných záměn z pera jednoho z nejznámějších autorů divadelních komedií M. Camolettiho. Režie: Jaroslava Malinová.

Změna programu vyhrazena.

Nositele autorských práv k dílu zastupuje DILIA Praha.

VSTUPNÉ: 120 Kč

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK:

• Památník Jana Žižky z Trocnova (Trocnov, 373 12 Borovany)
  • Recepce historické budovy Jihočeského muzea (Dukelská 1, 370 51 České Budějovice)
  • Informační centrum Borovany (Žižkovo nám. 1, 373 12 Borovany)
  • Kulturní a informační centrum Trhové Sviny (Žižkovo náměstí 92, 374 01 Trhové Sviny)
  • Drogerie "U Žaludů" (Ledenice)

VÍCE INFORMACÍ

• petrovsky@muzeumcb.cz / +420 721 786 143

Tomáš Svoboda
5.5.2021

Dnes (Čtvrtek)

Zítra (Pátek)

Venkovní areál Památníku s naučnou stezkou je přístupný bez omezení celoročně. Od října do dubna je pro veřejnost uzavřena pouze muzejní budova.

Jak se k nám dostanete?

28.1.2022

Loutky, marionety, javajky ze sbírek Jihočeského muzea a Vzpomínka na Josefa Hanusche

Hlavní budova Jihočeského muzea (Dukelská 1, 370 51 České Budějovice)