Program pro znevýhodněné návštěvníky Facebook Twitter Instagram

Středověké kratochvilné zábavy

Sobota 22. 8. 2020 byla na Trocnově plná středověké zábavy.

Dopoledne patřilo především dětem, které si mohly vyzkoušet točení káči, chození na chůdách, běh za obručí z proutků, lukostřelbu a mnoho dalších her a dovedností známých z minulosti. V rámci odpoledního a večerního programu vystoupilo několik středověkých kapel a tanečnic a byly připraveny i zajímavé přednášky o vývoji hudby v minulosti nebo o dudách a dalších středověkých hudebních nástrojích. V samotném závěru večera proběhlo společné vystoupení všech kapel, které roztančilo i četné publikum. Středověké hudební akce se zúčastnily hudební skupiny Dei Gratia, Subulcus, Raava a hudební duo Lucrezie, a dále také taneční uskupení Kancioneta a Aiwa! Tribe.

Děti hrají známou hru kuličky.     Návštěvníci a tanečnice tančí středověký tanec.     Návštěvníci poslouchají přednášku o dudách.

Kontaktní osoba:
Lucie Líkařová
sekce:
Aktuálně
Datum zveřejnění:
22.8.2020

Sdílet na FacebookSdílet na TwitterSdílet na LinkedInPoslat odkaz emailemVytisknout tuto stránku

Dnes (Čtvrtek)

Dopoledne 9.00 - 12.00
Odpoledne 12.30 - 17.00

Zítra (Pátek)

9.00 - 12.00
12.30 - 17.00

Celá otevírací doba

Jak se k nám dostanete?

Kalendář akcí

Nejbližší akce

9.10.2023

Výstava hub (KONÁNÍ POTVRZENO!)

Hlavní budova Jihočeského muzea (Dukelská 1, 370 01 České Budějovice)
 

Pobočky

Historická budova Jihočeského muzea Historická budova Jihočeského muzea Muzeum koněspřežky Muzeum koněspřežky Tvrz Žumberk u Nových Hradů Tvrz Žumberk u Nových Hradů Památník Jana Žižky z Trocnova Památník Jana Žižky z Trocnova