Program pro znevýhodněné návštěvníky Facebook Twitter Instagram

Entomologický klub

Entomologický klub Jihočeského muzea v Českých Budějovicích a Jihočeská pobočka České společnosti entomologické
Entomologický klub Jihočeského muzea v Č. Budějovicích a Jihočeská pobočka České společnosti entomologické (ČSE) je dobrovolné sdružení občanů, kteří se zajímají o entomologii, případně o další navazující přírodovědecké obory.

Entomologický klub Jihočeského muzea v Č. Budějovicích a Jihočeská pobočka České společnosti entomologické

Entomologický klub Jihočeského muzea v Č. Budějovicích a Jihočeská pobočka České společnosti entomologické (ČSE) je dobrovolné sdružení občanů, kteří se zajímají o entomologii, případně o další navazující přírodovědecké obory. Tito zájemci se sdružují za účelem získávání a šíření nových vědeckých a odborných poznatků v oblasti entomologie. Spolupracují spolu v poznávání, ochraně a studiu hmyzu v rámci jižních Čech. Hlavním cílem Entomologického klubu – Jihočeské pobočky ČSE je podporovat a rozvíjet vzájemné kontakty mezi jihočeskými entomology a koordinovat aktivity členů v entomologickém výzkumu. Klub je sdružení otevřené všem a najdeme zde jak profesionální entomology, tak i amatéry.

Sídlem klubu je Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích. Členství v Entomologickém klubu Jihočeského muzea a Jihočeské pobočce ČSE přináší svým členům informace a novinky v oblasti entomologie. Na schůzích klubu se navazují především osobní kontakty mezi entomology, probíhá výměna zkušeností a informací. Členové se setkávají pravidelně 4 x ročně od října do března na přednáškách v Jihočeském muzeu v Č. Budějovicích, případně i na dalších akcích.

Sdílet na FacebookSdílet na TwitterSdílet na LinkedInPoslat odkaz emailemVytisknout tuto stránku