Program pro znevýhodněné návštěvníky Facebook Twitter Instagram

Program

Vážení přátelé!

Vzpomeňme, jak jsme v roce 2019 oslavovali 60 let úspěšné existence našeho klubu. Měli jsme řadu plánů do budoucna, připravovali jsme bohatý program klubové činnosti. Nikoho z nás nenapadlo, že 61. rok bude rokem přinejmenším zvláštním. Zasáhla „vyšší moc“. Nedovedli jsme si představit, jak hodně se zhorší epidemiologická situace, a to dokonce celosvětově. Jen velmi neradi, s těžkým srdcem jsme museli činnost klubu zastavit. 

Uvědomujeme si, že nám všem chybí především setkávání s přáteli na schůzkách, na zájezdech. Musíme ale vytrvat a věřit v lepší budoucnost. Nebuďme malověrní a věřme, že se brzy vrátíme do normálu. Moc si to přejeme! Sledujte spolu s námi vývoj epidemické situace. Hned jak to bude možné, oznámíme datum a program.

Informace pro naši první schůzku v roce 2021:

  • Rozhodli jsme se, že členi, kteří zaplatili členské příspěvky v roce 2020, je v roce 2021 platit nebudou.
  • Řada z vás si zaplatila zájezdy, které se bohužel neuskutečnily. Peníze vám budou vráceny hned při první naší schůzce.
  • Připomínáme, že na naší první společné schůzce si budete moci koupit Almanach k 60. výročí klubu (100 Kč) a nové číslo Zpravodaje: 1-4/2020 (40 Kč).

Co si přát závěrem?

Prožijme následující dny v poklidu a hlavně ve zdraví!

Neztrácejme naději! Všechno zlé jednou musí skončit! Opět se budeme scházet v našem muzeu!

 


 

Jihočeské muzeum připravilo virtuální prohlídku, ve které si můžete z pohodlí svých domovů projít výstavy a expozice v přízemí a v prvním podlaží. Navštívit tak můžete výstavy Kouzlo sběratelství, Svatá Anežka Česká, Lanna - Monumenty století a stálou expozici Příběh města České Budějovice.

Nabízíme Vám také virtuální prohlídku vánoční výstavy a výstavy národopisného sdružení.


 

Nabízíme také prohlédnutí internetové encyklopedie hradů, zámků a dalších zajímavých památek České republiky.

Na opětné shledání a vše dobré přeje výbor Historického klubu

Sdílet na FacebookSdílet na TwitterSdílet na LinkedInPoslat odkaz emailemVytisknout tuto stránku

Kalendář akcí