Svět orchidejí a sukulentů

VzděláváníUdálo seSvět orchidejí a sukulentů

Svět orchidejí a sukulentů

Počátkem února návštěvníci zhlédli výstavu orchidejí, sukulentů a jiných exotických rostlin.

Výše jmenovaný edukační program prožily téměř 2 stovky žáků různých škol i zařízení.

Mladí návštěvníci si prohlédli výstavu a potom vyráběli kaktus jako jehelníček nebo vymalovávali obrázky orchidejí. Výstava se obvykle všem moc líbila. Mohli obdivovat množství živých cizokrajných rostlin nebo malé živočichy v teráriích. I děti, které přišly s rodiči, mohly využít vymalovánek v našem dětském koutku.

Doufáme, že taková výstava bude v muzeu i příští rok!

Zdeňka Chvojková
Událo se
16.2.2017

Dnes (Neděle)

Zítra (Pondělí)

22.1.2019

Mgr. Eva Kordová: V práci a vědění jest naše spasení aneb Co ještě nebylo řečeno a co vás ještě zajímá

Historická budova Jihočeského muzea v Českých Budějovicích, Dukelská 1
11.2.2019

PhDr. Anna Stodolová - Kudy z bludného kruhu násilí?

Historická budova Jihočeského muzea v Českých Budějovicích, Dukelská 1