Květinový workshop – aranžmá z orchidejí

VzděláváníUdálo seKvětinový workshop – aranžmá z orchidejí

Květinový workshop – aranžmá z orchidejí

22. 2. 2018 se v našem muzeu sešly tvořivé návštěvnice k aranžování orchidejí.

Workshop probíhal ve spolupráci se SOŠ veterinární, mechanizační a zahradnickou a Jazykovou školou s právem státní jazykové zkoušky v Č. Budějovicích.

Pod vedením zkušených pedagožek z výše jmenované školy pod rukama účastnic vznikala krásná přírodní díla. Nejprve si všechny ženy naaranžovaly květinovou misku s orchidejí uprostřed, poté vytvořily ozdobně upravenou orchidej jako živou brož na šaty a nakonec si přizdobily květináč se zbylou orchidejí. Všechny výrobky si odnesly domů.

Zúčastnilo se 17 žen a 3 malé holčičky jako velké pomocnice svých maminek a babičky. Panovala příjemná atmosféra umocněná vůní květin.

Zdeňka Chvojková
Událo se
23.2.2018

Dnes (Pondělí)

Zítra (Úterý)

22.1.2019

Mgr. Eva Kordová: V práci a vědění jest naše spasení aneb Co ještě nebylo řečeno a co vás ještě zajímá

Historická budova Jihočeského muzea v Českých Budějovicích, Dukelská 1
11.2.2019

PhDr. Anna Stodolová - Kudy z bludného kruhu násilí?

Historická budova Jihočeského muzea v Českých Budějovicích, Dukelská 1