Spolky a klubyEntomologický klubAktuality

Harmonogram schůzek na druhé pololetí roku 2019.

Schůzky se konají v sobotu   od 9 do 12 hodin. Přednášky začínají v 10 hodin.

19. 10. 2019 Mgr.  Zdeněk Kletečka:  „Zvláště chráněné druhy hmyzu žijící v městské zeleni.“
23. 11. 2019 Mgr. Vladimir Dvořák „ Bezzásahová území - základ druhové rozmanitosti Šumavské přírody“

SCHŮZKY SE KONAJÍ V BUDOVĚ JIHOČESKÉHO MUZEA V Č. BUDĚJOVICÍCH. VCHOD DO MUZEA JE OD SENOVÁŽNÉHO NÁMĚSTÍ .

tel.775 250 653).

Děkuji. Těšíme se na Vaši účast.

Za Jihočeskou pobočku Čes. spol. entomol. a Entomologický klub JčM

Zdeněk Kletečka

Vycházka s entomologem do alejí v okolí Hluboké nad Vltavou Vycházka

Vycházka s entomologem do alejí v okolí Hluboké nad Vltavou

Datum konání: 13.6.2020
Místo konání: Hluboká nad Vltavou

Entomologický klub Jihočeského muzea v Českých Budějovicích Vás zve na vycházku do alejí v okolí Hluboké nad Vltavou. Sraz je v sobotu 13. 6. 2020 v 8:30 hodin na autobusové zastávce pod kostelem v Hluboké nad Vltavou (odjezd autobusu z Českých Budějovic v 8:05 hodin). Terénní obuv s sebou. Předpokládaný návrat okolo 15 -16 hodiny. Po cestě lze navštívit restauraci.
Vladimír Dvořák - Bezzásahová území - základ druhové rozmanitosti Šumavské přírody

Datum konání: 23.11.2019
Místo konání: Historická budova Jihočeského muzea v Českých Budějovicích, Dukelská 1

Jihočeská pobočka České společnosti entomologické a Entomologický klub Jihočeského muzea v Českých Budějovicích si Vás dovoluje pozvat na zajímavou přednášku zoologa Národního parku Šumava Mgr. Vladimíra Dvořáka: Bezzásahová území - základ druhové rozmanitosti Šumavské přírody, která se koná v osbotu 23. 11. 2019 od 10:00 hodin v přednáškovém sále Jihočeského muzea (Dukelská 1, České Budějovice).