Svět orchidejí a sukulentů

Počátkem února návštěvníci zhlédli výstavu orchidejí, sukulentů a jiných exotických rostlin.

Výše jmenovaný edukační program prožily téměř 2 stovky žáků různých škol i zařízení.

Mladí návštěvníci si prohlédli výstavu a potom vyráběli kaktus jako jehelníček nebo vymalovávali obrázky orchidejí. Výstava se obvykle všem moc líbila. Mohli obdivovat množství živých cizokrajných rostlin nebo malé živočichy v teráriích. I děti, které přišly s rodiči, mohly využít vymalovánek v našem dětském koutku.

Doufáme, že taková výstava bude v muzeu i příští rok!

Zdeňka Chvojková
Událo se