Vánoční korálkový workshop 6. a 12. prosince 2019

Paní Alena Gondeková navštěvuje se svými korálkovými ozdobami vánoční výstavy v Jihočeském muzeu již pravidelně.

6.  a  12. prosince 2019 se po roce sešla se svými zájemkyněmi opět.Zručnost zájemkyň se neustále zlepšuje, a proto paní Gondeková přiveze vždy náročnější modely .

Letošním modelem byl skutečně krásný 3D anděl. Podle přiloženého návodu ho zvládla nejen děvčata školou povinná, ale i dospělé ženy.

Workshopu se zúčastnilo celkem 30 zájemkyň.

Účastníci workshopu navlékají korálky.  Účastníci workshopu vyrábí 3D anděla podle návodu z korálků.

Andrea Netrvalová
Událo se
3.1.2020

Dnes (Úterý)